TESLİMAT ve SİPARİŞLERİNİZ

* Havale / EFT ödemeli siparişlerde sipariş tutarı banka hesaplarımıza gelmesiyle
* Kredi kartıyla verilen siparislerde Bizimled güvenlik departmani veya ilgili bankanin güvenlik departmaninin harcama onayiyla
* Mail order ile verilen siparislerde tarafiniza gönderilen mail order formunun doldurulmus sekilde tarafimiza e-mail yoluyla gelmesiyle başlar

Teslimat Süresi
Siparisinizin ödeme ve güvenlik onayinin alinmasina müteakiben; satın aldiginiz ürünler için farkli bir tedarik süresi belirtilmemis ise
1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye baglı olarak 1 ila 3 gün içerisinde degişmektedir.
Cumartesi günleri saat 13:00’den sonra verilen siparisleriniz ödeme bilgisinin onayina müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.
Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparisleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için;Sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

bizimled.com, kullanıcılarının www.bizimled.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktir.
Kisisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarasi, e-posta adresi, gibi kullanicıyı tanımlamaya yönelik her türlü diger bilgiyi içermekte olup kisaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
bizimled.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
bizimled.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalısmalar yapmak amacıyla kullanabilir.

bizimled.com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak , gizliligin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının
kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gereklı özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
bizimled.com’un gerekli bilgi güvenligi önlemlerini almasına karşın, www.bizimled.com sitesine ve sisteme yapilan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,
bizimled.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

bizimled.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.bizimled.com sitesinin kullanimina dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanicilar dilerlerse teknik iletişim
dosyasının gelmemesi veya teknik iletisim dosyasi gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

bizimled.com mail Üyeliğinden çikmak için; sitemize kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak üye bilgilerim bölümünde e-posta bildirileri çıkar seçeneği seçilerek çıkmış olacaksınız.

Online destek sistemi üzerinde yaptığınız yazışmalar tamamen gizlidir. Üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

sitemizden güvenliginizi riske atmadan alışveriş yapabilirsiniz. bizimled.com 128bit SSL güvenlik ile birlikte kredi Karti Güvenli Ortak Ödeme sistemini kullanır.
Bu sistemin güvenligi ve bakımı ilgili işlemin yapıldığı banka tarafından sağlanır.Bu sistem sayesinde bizimled.com sunucularında kredi karti bilgisi kesinlikle saklanmaz.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

sitemizde yazılı olarak kredi kartı bilgilerinizi paylaşmayınız.

Mesafeli satış sözleşmesi

1-Stokda bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç 3 iş gününde kargoya verilir.
2-Kargo teslimi: sizin seçeceğiniz taşıma firmaları sorumluluğundadır.
3-Satın alınan ürünler değiştirilmez, geri iade edilmez. (Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında isterse başka
bir ürünle alınan, ürünü deposunda olmak kaydıyla değiştirilebilir
4_satın aldığınız ürün görseli farklı olabilir (özelliği içeriği farlı olmamak kaydıyla)
5-Nakliye ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.ve türkiye’de faliyet gösteren kargo şirketlerinden
her hangi bir kargo firmasını seçebilir.
6 Satın aldığınız ürünler resmi tatil ve tabii afet, halleri dışında 09.00 – 16:00 saatleri arasında sipariş edilmişsse
aynı gün kargoya verilir
7 Ürün açıklama kısmında belirtilen özellikteki ürünle en geç 3 iş gününde kargoya verilir.
cumartesi pazar ve resmi tatil gününde verilen siparişler ilk mesai gününde kargoya verili
8-Nakliye esnasında ürün ambalajı veya kutusunda meydana gelebilecek, yırtılma-çizilme gibi durumlarda,
iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu durumda nakliye firması ile irtibata geçmek ve gerekli iletişimi sağlamak
müşterinin yükümlülüğündedir.
9-Ödemesi Yapılmış siparişler İptal edilmez edilmez
10-ürünlerimizle ilgili destek 7-24-365 gün verilir
11-Ürünümüzü alan kişi vaya firmalar Bu şartları kabul etmiş sayılır ve hakkımızda dava açamaz
(ancak ürünümüzün ayıplı olduğu durumlar hariç)

Ürünlerimizden memnun kalacağınız dileğiyle

TÜKETİCİNİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

1. Tüketici, kendisi ve satın almak istediği ürün/hizmet hakkındaki bilgileri doğru ve eksiksiz vermek durumundadır. Tüketici hizmet kalitesinden en iyi şekilde yaralanmak için sözleşmenin kendisine yüklemiş olduğu tüm yükümlülükleri eksiksiz yerine getirmelidir.

2. Tüketici, mesafeli satış sözleşmesinde öngörülen ödeme planına uygun ve öngörülen zamanda ödemesini yerine getirmek durumundadır.

3. Tüketici, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmek ve vakit geçirmeden üründeki kusuru bildirmek yükümlüğü altındadır. Ancak ambalajı açılmış, kullanılmış ürünler geri alınma kapsamında değildir. Taşıma ile ilgili herhangi bir kusurdan kaynaklı hasarlar teslim anında veya vakit geçirmeden bildirilmek zorundadır.

4. Tüketici, hasar ve sözleşmenin yüklediği diğer konularda bildirim yükümünü yerine getirmek zorundadır.

SİPARİŞ VE SATIŞ ŞARTLARI

1. Şirketimiz, mesai saatleri içinde (her gün 10:00- 18:00 arası) yapılan siparişleri gün içerisinde değerlendirecektir. Saat 18:00?den sonra gelen siparişleri ise, takip eden iş günü mesai saatleri dahilinde işleme alacaktır.

2. Tüketici, sipariş ile ilgili olarak Şirketimiz a vermiş olduğu bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, gerektiğinde sipariş bilgileri arasında belirtilen telefon numarası ve e-posta adresinden kendisi ile bağlantı kurulabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

3. Tüketici tarafından verilen sipariş işleminin başarıyla tamamlanması sonrasında Şirketimiz tüketici tarafından belirtilmiş olan e-posta adresine, sipariş işleminin tamamlanmış olduğu konusunda bilgi veren bir e-posta mesajı gönderecektir.

4. Şirketimiz, sattığı ürünler için stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Gün içerisinde yayınlanan ürün, stok adeti bittiğinde satıştan kaldırılır. Fakat, tedarikçide bitmiş olan stok olan ürünlerin teslim edilememesi gibi durumlarda ilgili bölüm tarafından tüketiciye e-posta mesajı ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.

ÖDEME

1. İşbu sözleşmeye konu internet sitesinden verilen siparişlere ilişkin ödemeler Visa, Master Kartları ile gerçekleştirilebilmektedir. Para transferi ve benzeri satın alma yolları için tüketici doğrudan Şirketimiz ile sipariş mail adresinden temas kuracaktır. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı yada Şirketimiz un hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

2. Tüketici, işbu sözleşemeye konu siteyi ve hizmetleri kullanmak için gereken ücretleri ve uygun düşen tüm vergileri ödemekle yükümlüdür.

3. Kredi kartı işlemlerinde bilgi nakli Şirketimiz tarafından SSL olarak güvenli bağlantı ile sağlanacaktır. Tüketicinin kredi kartı ödemesi ve provizyonu otomatik olarak SANALPOS sistemi ile sağlanacaktır. Mücbir nedenler dışında Şirketimiz tarafından tahsil edilen miktarın geriye ödenmesi söz konusu değildir.

4. Şirketimiz tarafından sözleşmeye konu internet sitesinde ürünlere dair Fiyatlara KDV dahildir. Sipariş edilen ürünlerin teslimatına ilişkin ulaşım masrafları tüketiciye aittir.

5. Tüketicinin bir ticari firma olması durumunda, tüketicinin belirttiği fatura bilgileri doğrultusunda fatura düzenlenerek sipariş veren firmaya ulaştırılır. Tüketicinin gerçek kişi olması durumunda fatura düzenlenecek ve adresine ulaştırılacaktır.

6. Tüketicinin satın aldığı ürünlere dair yapacağı ödemenin kredi kartının veya banka hesabının provizyonu akabinde başarılı sonuçlanması ile Şirketimiz? in tüketicinin siparişini yerine ulaştırma yükümlülüğü doğacaktır.

7. Şirketimiz sunmakta olduğu hizmetlerin bir kısmını veya tümünü, uygulamakta olduğu ücret politikasını her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Ücret politikası ile ilgili değişiklikler, duyurusunun Site?de yayımlanmasıyla beraber, eş zamanlı olarak etkinleşmiş olacaktır.

8. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Şirketimiz sorumlu değildir.

TESLİM İLE İLGİLİ HÜKÜMLER

1. Şirketimiz, tüketicinin siparişi kendisine ulaştığı andan itibaren en geç on gün içerisinde söz konusu ürünü tüketiciye ulaştıracaktır. Şirketimiz, önceden haber vermek kaydıyla bu süreyi beş gün daha uzatma hak ve yetkisine sahiptir.

2. Siparişlere ilişkin ulaştırma masrafları tüketiciye aittir. Tüketicinin sipariş tutarını siparişin tamamlanması halinde, tüketicinin kredi kartından tahsil edilecektir. Ulşatırma ve kargo masrafları teslimat esnasında kargo yetkilisi tarafından tüketiciden tahsil edilecektir.

3. Şirketimiz; tüketici tarafından sipariş edilen ürünün teslimatını, siparişi takip eden 10 iş günü içerisinde gerçekleştirecektir.

4. Teslimat için belirtilen adreste tüketicinin kendisi bulunmuyorsa, adreste bulunmakta olan ve tüketici ile aynı konutta yaşayan diğer kişilere veya tüketicinin yardımcılarına teslimat yapılır.

5. Tüketici, sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğü paketleri teslim alırken firma yetkilisi önünde açıp kontrol etmek ve eğer üründe herhangi bir kusur mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almamak ile yükümlüdür. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Şirketimiz? e bildirilmelidir. Şirketimiz en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

6. Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla Şirketimiz, sözleşmeden doğan ifa yükümlüğünün süresi dolmadan, tüketiciye eşit kalite ve fiyatta mal veya hizmet tedarik edebilir ayrıca sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir, ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder.

7. İşbu sözleşmede belirtilen şartların TÜKETİCİ tarafından eksiksiz olarak yerine getirilmemesi durumunda Şirketimiz, tüketicinin sipariş ettiği ürünlerin teslim edilmemesinden sorumlu olmayacaktır.

CAYMA HAKKI İLE İLGİLİ HÜKÜMLER

1. Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı iade hakkına sahiptir. Açılmış yada tahrip edilmiş ambalajlar ile kullanılmış ürünler bu kural kapsamı dışındadır. Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

2. Tüketici, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin olarak yukarıdaki maddede belirtilen cayma hakkına ait hükümlerden faydalanamayacaktır.

3. Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, ürünü tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak Şirketimiz? e iade etmelidir.

4. Tüketici tarafından iade edilen ürünün ücreti Şirketimiz tarafından 10 gün içerisinde tüketiciye iade edilecektir. Tüketicinin bankasının söz konusu meblağı tüketicinin hesabına yansıtmasında meydana gelecek gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

5. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir.

6. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi Şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.

7. Tüketici ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

8. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak ürünler, Şirketimizin çalıştığı kargo şirketleri tarafından Şirketimiz? e ulaştırılmalıdır.

WEB SİTESİ

Şirketimiz, tüketicinin web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girmesi veya bunların kullanımından dolayı uğrayabileceği doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki yada diğer her tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.